Biłgoraj. Spotkanie Honorowych Dawców Krwi

  • 25.11.2022, 16:24
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Spotkanie Honorowych Dawców Krwi
W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju odbyło się coroczne spotkanie Honorowych Dawców Krwi z rejonu Biłgorajskiego.

Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy dzielą się sobą z innymi – zaznaczała Małgorzata Gromadzka, przewodnicząca Rejonowej Rady Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O początkach tworzenia się ruchu honorowego krwiodawstwa informował Jerzy Bisek, prezes Polskiego Czerwonego Krzyża:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Karolczak, nauczyciel w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju krew oddaje od ponad 20 lat:

loadingŁaduję odtwarzacz...

spotkania przygotowano losowanie upominków rzeczowych oraz wspólny posiłek.W ramach Spotkanie było okazją do podsumowania kończącego się roku, do wręczenia odznaczeń w tym „Odznaki honorowej PCK” i podziękowań.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez biłgorajski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK.

Joanna Ferens

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe