XI Zamojskie „Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N”. Znamy zwycięskie drużyny

  • 28.11.2022, 15:55 (aktualizacja 29.11.2022, 08:41)
  • Małgorzata Zaręba
XI Zamojskie „Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N”. Znamy zwycięskie…
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu w poniedziałek (28.11) zorganizowała XI Zamojskie „Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N”.

Zmagania modelarzy odbyły się na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu, a wydarzenie oficjalnie otworzyła Magdalena Magryta, zastępca dyrektora OSiR. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ponieważ uczestniczyły w nich osoby niepełnosprawne z Zamościa i powiatu zamojskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Niezgoda podkreślił, że dla modelarzy prezentacja szybowców była okazją do sprawdzenia techniki rzutowej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W zawodach liczył się czas lotu, a które z drużyn okazały się najlepsze?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Niezgoda dodał, że wszystkie zespoły, które wzięły udział w zawodach otrzymały modele balonów ponieważ w marcu przyszłego roku na zamojskim Rynku Wielkim odbędą się kolejne zmagania. Modelarze wezmą udział w widowiskowym wydarzeniu, jakim będą zawody modeli balonów na ogrzane powietrze. Wszystkie drużyny otrzymały także pamiątkowe dyplomy, które wręczył dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby chętne, a więc dzieci i młodzież, które czas wolny lubią spędzać w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach mogą zapisać się na zajęcia z modelarstwa. Polegają one na odwzorowywaniu rzeczywistych obiektów w postaci pomniejszonych modeli. Bezpłatne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przy ul. Peowiaków 60 w Zamościu. Aby zostać modelarzem potrzebne są chęci.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwycięzcom gratulujemy, a kolejne pokazy lotów wszyscy chętni będą mogli podziwiać na otwartej przestrzeni już w marcu na Rynku Wielkim w Zamościu.

Filmik pokazowego lotu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe