Podpisanie umów na drogę s17

  • 29.11.2022, 10:47
  • Ewa Monastyrska
Podpisanie umów na drogę s17
28 listopada w Starostwie Tomaszowskim zostały podpisane umowy na realizację dwóch odcinków drogi S 17 Zamość Południe – Tomaszów Północ oraz Tomaszów Południe – Hrebenne.

Odcinki będą realizowane w trybie „Projektuj i buduj” w ramach Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad. Obecny na spotkaniu Wicepremier, Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin podkreślił, że jest to bardzo ważny dzień dla Lubelszczyzny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drogi te stanowią szansę rozwoju dla mieszkańców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Gdy system dróg szybkiego ruchu zostanie uruchomiony, a zwłaszcza ekspresówki wezmą na siebie tranzyt zwłaszcza ten ciężki, wówczas Lubelszczyzna wejdzie do ekstraklasy transportowej, mówię o ekstraklasie światowej – zaznaczył Wiceminister Infrastruktury, Rafał Weber. To nie koniec budowy dróg, podkreślił.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starosta Tomaszowski, Henryk Karwan podziękował za spotkanie i zaznaczył, jak ważny jest to dzień także dla powiatu tomaszowskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Umowy zostały zawarte między Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Lublinie, a wykonawcami.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe