Przed nami kolejna edycja "Paczki dla bliźniego"

  • 13.12.2022, 13:24
  • Adrianna Czugała
Przed nami kolejna edycja "Paczki dla bliźniego" fot. Parafia św. Brata Alberta w Zamościu
Parafia św. Brata Alberta w Zamościu oraz Drużyna Alberta działająca w Spichlerzu św. Brata Alberta zachęcają do udziału w bożonarodzeniowej odsłonie akcji „Paczka dla bliźniego”, która trwa do 19 grudnia.

O tym jakie produkty są szczególnie potrzebne informuje proboszcz parafii ks. Marek Mazurek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Produkty można zostawiać w kościele św. Brata Alberta w Zamościu, ul. Dembowskiego 24 w koszu przy bocznych drzwiach lub w kancelarii przy parafii (poniedziałek-piątek 8:00-9:00, 16:00-17:00). Jednocześnie organizatorzy apelują by nie zostawiać produktów w Spichlerzu. Akcję można wesprzeć również poprzez wpłaty na konto. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w mediach społecznościowych parafii oraz Spichlerza .

https://www.facebook.com/spichlerz.zamosc

Adrianna Czugała

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe