Inwestycje w Mieście Hrubieszów

  • 01.12.2022, 14:33
  • Justyna Przeszło
Inwestycje w Mieście Hrubieszów Źródło: https://miasto.hrubieszow.pl/
Bieżący 2022 rok dla Miasta Hrubieszów jest proinwestycyjny. Zaplanowany budżet w założeniu kładł nacisk na zrównoważony rozwój. Wśród inwestycji był m.in. remont krytej pływalni przy SP nr 2 w Hrubieszowie, także remont Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa oraz budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie.

Wśród mieszkańców miasta pojawia się sporo kontrowersji dotyczących nowo wyremontowanego basenu. Marta Majewska, burmistrz miasta Hrubieszów wyjaśnia kiedy obiekt ten zostanie oddany do użytku publicznego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Interesujące na mieszkańców Hrubieszowa i okolic jest oddanie do użytku budynku Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa, dawnego syndykatu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bardzo ważną i oczekiwaną inwestycją jest budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szereg inwestycji podjętych przez władze miasta Hrubieszów jest na ukończeniu. Oddanie większości z nich nastąpi początkiem 2023 roku.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe