Łucja Tarnowska kilkukrotnie na podium

  • 02.12.2022, 10:51 (aktualizacja 07.12.2022, 13:16)
  • Małgorzata Zaręba
Łucja Tarnowska kilkukrotnie na podium Fot. Polska Unia Karate Tradycyjnego
Zawodniczka Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu Łucja Tarnowska zdobyła kilka medali podczas Pucharu Europy ITKF w Słowenii.
Łucja Tarnowska w  Pucharze Europy ITKF w Słowenii zaprezentowała świetną formę, stając na podium kilkukrotnie. Zajęła pierwsze miejsce w kumite, drugie miejsce w kata drużynowym, trzecie miejsce w kumite oraz trzecie miejsce w kata indywidualnym. Zawodniczkę trenuje sensei Radosław Niziołek, który przyznał, że sukcesy Łucji dobrze rokują na przyszłość.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Należy nadmienić, że podczas Pucharu Europy ITKF w Słowenii sensei Radosław Niziołek był jednym z ośmiu sędziów Polska Unia Karate Tradycyjnego.


                  Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.
Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe