Biłgoraj. Tak. Pomagam!

  • 02.12.2022, 20:17
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Tak. Pomagam!
Już po raz XXI odbywa się ogólnopolska akcja "Tak. Pomagam!". W piątek i sobotę (2-3 grudnia) w dużych sklepach na terenie Biłgoraja można było spotkać wolontariuszy, którzy pełnili swoje dyżury zbierając żywność o długim terminie przydatności.

O szczegółach akcji informował koordynator Caritas regionu biłgorajskiego, Mirosław Kita:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy uczyć młodych ludzi empatii i wrażliwości na drugiego człowieka – tłumaczyła Aleksandra Kawa, opiekun Szkolnego Koła Caritas w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cieszę się, że mogę w ten sposób pomóc innym – podkreślała Zuzanna Skwarek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W rejonie biłgorajskim, w te działania zaangażowani są wolontariusze Parafialnych Zespołów Caritas i Szkolnych Kół Caritas. Osoby potrzebujące można również wesprzeć wysyłając SMS charytatywny pod numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt to 2,46 z VAT).

Joanna Ferens

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe