Rajd Pieszy z Mikołajem

  • 03.12.2022, 15:22 (aktualizacja 03.12.2022, 15:26)
  • Justyna Przeszło
Rajd Pieszy z Mikołajem
W sobotę (03.12) w miejscowości Wierzchowiny odbył się kolejny już Rajd Pieszy z Mikołajem.

Wydarzenie było skierowane do dorosłych mieszkańców Gminy Zamość oraz grup rodzinnych i szkolnych. Uczestnicy mieli do pokonania ośmiokilometrowy odcinek lasami wokół miejscowości Wierzchowiny. Wrażeniami z Rajdu Pieszego z Mikołajem podzielił się Krzysztof Czerwieniec, podinspektor ds. sportu i turystyki w Gminie Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy rajdu, wędrując po wierzchowinieckich lasach, spotkali po drodze Mikołaja, który obdarował ich słodkościami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród uczestników Rajdu Pieszego z Mikołajem był m.in. pan Józef Kwaśniak, mieszkaniec miejscowości Mokre, który cyklicznie bierze udział w tym wydarzeniu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem Rajdu Pieszego z Mikołajem w Wierzchowinach była Gmina Zamość, a wydarzenie odbyło się pod patronatem Ryszarda Gliwińskiego, wójta Gminy Zamość.

Całość relacji z tego wydarzenia usłyszą Państwo w kolejnej odsłonie Audycji Samorządowej Gminy Zamość już w najbliższą sobotę 10 grudnia.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe