Zawodników KT Return Zamość odwiedził Święty Mikołaj

  • 06.12.2022, 12:24 (aktualizacja 06.12.2022, 12:26)
  • Małgorzata Zaręba
Zawodników KT Return Zamość odwiedził Święty Mikołaj
Niedziela (04.12) dla zawodników KT Return Zamość była radosna ponieważ mieli oni okazję wziąć udział w licznych rozgrywkach, które przygotowali trenerzy.

Było kolorowo, a dzieciom na twarzach towarzyszyły uśmiechy ponieważ mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem, od którego otrzymały słodkie upominki. W grach, zabawach i rozgrywkach na kortach na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu uczestniczyli reprezentanci klubu. Jakim zainteresowaniem cieszyło się niedzielne wydarzenie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie zabawy dzieciom podobały się najbardziej?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczennica trzeciej klasy, która wzięła udział w zabawach przyznała, że bardzo miło spędziła czas na zamojskich kortach.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Anna Smyk dodała, że wizyta Świętego Mikołaja była zwieńczeniem wydarzeń, które w tym roku zostały zorganizowane na zamojskich kortach. Bowiem w ostatnich miesiącach odbyło się wiele licznych turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a w okresie od października do listopada na zamojskich kortach realizowane były bezpłatne zajęcia dla zamojskich przedszkoli. Celem tych zajęć była nauka gry w tenisa w formie gier i zabaw.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Anna Smyk dodała, że tenis ziemny to dyscyplina adresowana do wszystkich, a szczególnie do małych dzieci.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Anna Smyk dodała, że rozgrywkom i zabawom na kortach z zaciekawieniem chętnie przyglądali się rodzice.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Tenis ziemny to sport rodzinny dlatego w ofercie KT Return Zamość dostępne są zajęcia dla dzieci młodzieży, a wieczorem na treningi chętnie uczęszczają osoby dorosłe, często rodzice dzieci.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Anna Smyk, która w czasie wolnym gra w tenisa dodała, że ta forma ruchu jest doskonałą odskocznią od pracy zawodowej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że maluszki biorące udział w zajęciach adresowanych do zamojskich przedszkoli mogą kontynuować nabyte umiejętności pod fachowym okiem instruktorów w KT Return Zamość. Kolejne bezpłatne zajęcia, w których udział wezmą zamojskie przedszkola odbędą się w lutym przyszłego roku.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (111)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe