Widać postępy w remoncie sali dla zapaśników „Pogoni” Tyszowce

  • 06.12.2022, 13:30 (aktualizacja 06.12.2022, 13:41)
  • Małgorzata Zaręba
Widać postępy w remoncie sali dla zapaśników „Pogoni” Tyszowce Fot. Daniel Chwastek
Zapaśnicy MKS „Pogoń” Tyszowce już niebawem będą mieli do dyspozycji salę treningową.

Zawodnicy będą mogli trenować w komfortowych warunkach i zdobywać kolejne sukcesy. Aby zawodnicy mogli sięgać po najwyższe trofea potrzebne są im odpowiednie warunki do trenowania dlatego w budynku byłego Gimnazjum w Tyszowcach remontowana jest sala sportowa. Wszystkie te prace zainicjował burmistrz Tyszowiec Andrzej Podgórski. Na jakim etapie są prace remontowanej sali powiedział Daniel Chwastek, prezes i trener MKS „Pogoń” Tyszowce.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na sali sportowej w Tyszowcach będzie można trenować zapasy i sumo. Po zakończonym remoncie salę będzie trzeba odpowiednio wyposażyć w maty treningowe.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Klub na zakup mat i drobnego wyposażenia sali prowadzi zbiórkę środków finansowanych. Na obecna chwilę jaką kwotę udało się zebrać?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci z niecierpliwością czekają na treningi.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Daniel Chwastek dodał, że osoby chętne mogą wesprzeć zbiórkę.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Po remoncie sala treningowa będzie przestronna, co umożliwi zawodnikom bezpieczne treningi. Na zajęcia będą uczęszczać zawodnicy klubowi oraz dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ponieważ na matach będą odbywały się także ćwiczenia ogólnorozwojowe. Daniel Chwastek dodał, że tego typu zajęcia będą opierały się głownie na zabawie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby, które finansowo chcą wesprzeć zbiórkę mogą wpłacić dowolną kwotę. W prosty i wygodny sposób można wybierać z zakładki dowolną sumę kwoty i przekazać ją logując się na konto swojego banku. Na obecną chwilę kwota ze zbiórki wynosi 3 796zł, a do końca akcji na doposażenie sali pozostało 25 dni. Kwota przekazania środków finansowych może być niewielka, ale jeśli w akcję zaangażuje się wiele osób, cel całej akcji może zakończyć się wielkim sukcesem.

Więcej na temat klubu i wsparcia zbiórki będzie można usłyszeć na naszej antenie w najbliższy piątek (09.12)) w audycji "Rozmowa dnia" o godz. 8.40 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Daniel Chwastek, prezes i trener MKS „Pogoń” Tyszowce.
  

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe