Radosław Niziołek

  • 08.12.2022, 08:42 (aktualizacja 08.12.2022, 12:15)
  • Małgorzata Zaręba
Radosław Niziołek Fot. Polska Unia Karate Tradycyjnego
Prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego

Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego w sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR w Zamościu organizuje X Pucharze Świętego Mikołaja. Uroczyste otwarcie wydarzenia zaplanowano na godz. 12.00, a główną atrakcją wydarzenia będzie Święty Mikołaj, który przybyłym zawodnikom wręczy słodkie upominki. To nie wszystkie atrakcje jakie czekają na przybyłych zawodników, którzy przyjadą do Zamościa z terenu całej Polski.

W przed dzień turnieju, bo na piątek (09.12) zaplanowano zwiedzanie zamojskiej Starówki z przewodnikiem, by przybyłym na wydarzenie zawodnikom przybliżyć historię naszego pięknego Renesansowego miasta, które wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR odbędzie się koncert zespołu Solaris, a po turnieju zawodnicy będą mogli wykazać się umiejętnościami jazdy na łyżwach na zamojskim lodowisku.

W audycji "Rozmowa dnia" Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego przybliży czym jest karate oraz zdradzi gdzie w Zamościu tę sztukę walki trenują dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Z rozmowy dowiemy się na czym polegają treningi i usłyszymy o ostatnich sukcesach reprezentantów klubu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy chętni, którzy chcieliby zobaczyć na czym polegają układy karate zachęcamy do przyjrzenia się tej sztuce walki z bliska podczas sobotniego Pucharu Świętego Mikołaja.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe