Niedziela Radiowa w Krowicy Samej

  • 13.12.2022, 12:48
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Niedziela Radiowa w Krowicy Samej Ks. Jacek Rak
Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia, w ramach Niedzieli Radiowej, Katolickie Radio Zamość będzie gościć w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej w dekanacie Lubaczów.

Początki parafii sięgają początku XX w. gdy Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, do której należały okoliczne lasy, postanowiła zbudować drewniany kościół dla swoich pracowników. Pod koniec lat 90 rozpoczęto budowę nowego kościoła parafialnego, który został poświęcony w 1999 roku przez Biskupa Pomocniczego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Mariusza Leszczyńskiego. Na terenie parafii znajdują się także dwie kaplice: kościół filialny w Budomierzu oraz kościół filialny w Krowicy Lasowej.

Te i wiele innych ciekawych informacji, przygotowanych przez Księdza Proboszcza jak również przez przedstawicieli parafii, będzie można posłuchać na antenie Katolickiego Radia Zamość w niedzielę (18.12) po godzinie 17.05 i w poniedziałek (19.12) po godzinie 13.10.

A już dzisiaj zapraszamy na niedzielną transmisję uroczystej Eucharystii z parafii Krowica Sama, która rozpocznie się o godzinie 11.00.


 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe