Lubaczów. „Dzwony z Czeremszy” dzwonią po raz kolejny

  • 17.12.2022, 10:22
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. „Dzwony z Czeremszy” dzwonią po raz kolejny
Już dzisiaj w sobotę, 17 grudnia, na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, Teatr „Arka Lwowska” zaprezentuje sztukę „Dzwony z Czeremszy”.

Ze względu na ogromne zainteresowanie jakim spektakl cieszył się ostatnim razem, postanowiono znów go wystawić. „Dzwony z Czeremszy” to sztuka zmuszająca do zastanowienia się nad odwiecznymi ludzkimi wyborami, mówi Kierownik Teatru „Arka Lwowska” i reżyser sztuki, Ksiądz Józef Dudek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

„Arka Lwowska” wystawia „Dzwony z Czeremszy” dla uczczenia 50 rocznicy śmierci Mariana Hemara, który jest jej autorem. Wstęp na sztukę obowiązuje od 14 roku życia, po wcześniejszym ukazaniu wejściówki. Spektakl rozpocznie się o godz. 16.00.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe