Odzyskano poszukiwany samochód

  • 04.01.2023, 10:27 (aktualizacja 04.01.2023, 10:29)
  • Małgorzata Zaręba
Odzyskano poszukiwany samochód Fot. NOSG
Na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem odzyskano pojazd ciężarowy.

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, podczas prowadzonych kontroli i odpraw granicznych, zwracają szczególną uwagę na legalność pochodzenia pojazdów, niezależnie od ich rodzaju czy wartości. W Hrebennem w niedzielę (01.01) ujawniono i odzyskano kolejne auto, tym razem był to samochód ciężarowy marki Mercedes, o szacunkowej wartości 200 tys. zł.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w swej codziennej służbie podczas prowadzonych kontroli granicznych kontrolują nie tylko pojazdy i przewożony towar, ale także dokumenty. Najczęściej fałszowanymi dokumentami są: oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy, paszporty, wizy, dowody rejestracyjne pojazdów, polisy ubezpieczeniowe, zezwolenia na pobyt oraz prawa jazdy.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe