Stanisławowskie spotkania z kolędą

  • 10.01.2023, 14:17
  • Joanna Ferens
Stanisławowskie spotkania z kolędą
Już w najbliższy czwartek (12.01) w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Stanisławowie odbędą się XVI Stanisławowskie Spotkania z Kolędą.

Prezentacje konkursowe rozpoczną się o godz. 9:00 i będą dotyczyć dowolnego utworu muzycznego związanego ze świętami Bożego Narodzenia. Jest to impreza cykliczna, podczas której młode talenty prezentują swoje zdolności wokalne i instrumentalne.

Na XVI Stanisławowskie Spotkania z Kolędą zaprasza społeczność szkoły w Stanisławowie, na czele z dyrektor Marleną Strzęciwilk. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty i Roman Dziura burmistrz Miasta i Gminy Józefów. Patronat medialny sprawuje Katolickie Radio Zamość.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe