Bartosz Ożóg, Krystian Kiszka i Karol Prochowicz to zwycięzcy Noworocznego Turnieju Szachowego

  • 16.01.2023, 11:48 (aktualizacja 16.01.2023, 12:03)
  • Małgorzata Zaręba
Bartosz Ożóg, Krystian Kiszka i Karol Prochowicz to zwycięzcy Noworocznego…
W muzeum „Szachy świata” w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu w sobotę (14.01) zorganizowany został kolejny, bo II Noworoczny Turniej Szachowy.

Turniej adresowany był do wszystkich chętnych i cieszył się dużym powodzeniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W turnieju wziął udział szachista, który swoje umiejętności doskonali na zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeden ze zwycięzców tego wydarzenia zdradził jak rozpoczął swoją przygodę z szachami.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Ożóg to utalentowany zawodnik. W grudniu ubiegłego roku wziął udział w Mistrzostwach Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, które odbyły się w katowickim Spodku. Jak wyglądały przygotowania zawodnika do tych zmagań?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Ożóg dodał, że zasady gry w szachy nie są trudne.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra dodał, że kolejne szachowe wydarzenie zaplanowano na niedzielę (29.01) w sali Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Kamiennej 2 w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwycięzcami II Noworocznego Turnieju Szachowego zostali: Bartosz Ożóg, Krystian Kiszka i Karol Prochowicz. Wszystkich szachistów zachęcamy do zapisów na styczniowy turniej, a zgłoszenia przyjmuje Andrzej Czochra pod numerem telefonu 606 966 403.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe