Zaproszenie na XII Wystawę Gołębi Rasowych

  • 17.01.2023, 17:48 (aktualizacja 17.01.2023, 18:00)
  • Adrianna Czugała
Zaproszenie na XII Wystawę Gołębi Rasowych fot. Zamojskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego
Zamojskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zaprasza na XII Wystawę Gołębi Rasowych, która odbędzie się w dniach 21-22 stycznia w Zamościu.

W ramach wydarzenia odbędzie się prezentacja gołębi Klubów: Ogólnopolski Klub Hodowców Gołębi Zamojskich i Innych Ras Wysokolotnych oraz Ogólnopolski Klub Orlika Lubelskiego. Na wydarzeniu będzie okazja do wymiany nadwyżek hodowlanych. W imieniu organizatorów na wydarzenie zaprasza Mariusz Wójtowicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie publiczności różnorodnych form sylwetki oraz ubarwienia które występują wśród ras gołębi. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.  

Adrianna Czugała

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe