W Szczebrzeszynie odbędzie się XV Turniej Tenisa Stołowego dla LSO oraz Kapłanów

  • 20.01.2023, 14:24 (aktualizacja 26.01.2023, 12:16)
  • Małgorzata Zaręba
W Szczebrzeszynie odbędzie się XV Turniej Tenisa Stołowego dla LSO oraz… Fot. diecezja.zamojskolubaczowska.pl
Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym odbędą się w sobotę (28.01) w Szczebrzeszynie.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 1000 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Tenisowe rozgrywki adresowane są do: dziewcząt z grup parafialnych, ministrantów i lektorów oraz kapłanów. Mogą wziąć w nich udział także ministranci spoza naszej diecezji, którzy ferie  spędzają w naszym regionie. Do udziału w turnieju serdecznie zaprasza ks. Piotr Szeptuch Diecezjalny Duszpasterz Sportowców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Piotr Szeptuch poinformował na jakie kategorie wiekowe podzieleni będą ministranci.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozgrywki w tenisa stołowego cieszą się wśród dzieci i młodzieży dużym zainteresowaniem. Dla wielu zawodników turniej będzie możliwością sprawdzenia dotychczasowych umiejętności.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W Indywidualnych Mistrzostwach LSO Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z pewnością nie zabraknie księży z okolicznych parafii.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawodnicy za zajęcie miejsc I - IV otrzymają pamiątkowe puchary i dyplomy. Organizatorami XV Turnieju Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów są: Diecezjalny Duszpasterz Sportowców i Diecezjalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza. Zgłoszenia na to wydarzenie przyjmowane są do przyszłego czwartku (26.01) drogą mailową pod adresem [email protected]

Regulamin do turnieju dostępny jest poniżej, a więcej na temat tego wydarzenia usłyszą Państwo w środę (25.01) w audycji Rozmowa dnia. Gościem rozmowy będzie ks. Piotr Szeptuch Diecezjalny Duszpasterz Sportowców.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe