Niedziela Radiowa w Korytkowie Dużym

  • 22.01.2023, 16:14 (aktualizacja 22.01.2023, 16:21)
  • Joanna Ferens
Niedziela Radiowa w Korytkowie Dużym
Katolickie Radio Zamość w ramach Niedzieli Radiowej (22.01) gościło w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym.

Wszystkich zebranych w świątyni powitał w wprowadził w rozważanie Niedzieli Słowa Bożego ks. proboszcz Krzysztof Gajewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. dr Sylwester Zwolak, dyrektor Katolickiego Radia Zamość i kanclerz Kurii Diecezjalnej, który w homilii zwrócił uwagę na znaczenie i wartość Słowa Bożego w życiu każdego chrześcijanina:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość już od 25 lat każdego dnia na swojej antenie głosi Słowo Boże – zaznaczał ks. Sylwester Zwolak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy również do wysłuchania rozmów z parafianami w niedzielę (22.01) o godz. 17.05, a na powtórkę materiałów w poniedziałek (23.01) o 13.10. Rozmów można posłuchać również TUTAJ.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (63)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe