Biłgoraj. Opłatek rodziny Radia Maryja

  • 22.01.2023, 16:44 (aktualizacja 22.01.2023, 16:54)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Opłatek rodziny Radia Maryja
Członkowie rodziny Radia Maryja działający w rejonie biłgorajskim zgromadzili się (22.01) na corocznym spotkaniu opłatkowym.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele pw. św. Jerzego w Biłgoraju, której przewodniczył ks. proboszcz Roman Sawic:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O znaczeniu spotkania mówiła Teresa Dołomisiewicz, przewodnicząca biura Radia Maryja przy parafii św. Jerzego w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

To dla nas wyjątkowy moment w ciągu całorocznej działalności – podkreślała w rozmowie Elżbieta Schodzińska, przewodnicząca biura Radia Maryja przy sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dalsza część spotkania opłatkowego Rodziny Radia Maryja odbyła się w nowym budynku parafialnym. Tutaj zebrani przełamali się opłatkiem, składali sobie życzenia oraz wspólnie kolędowali.

Joanna Ferens

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe