Katolickie Radio Zamość na lekcji w Zespole Szkół w Lubaczowie

  • 23.01.2023, 11:52
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Katolickie Radio Zamość na lekcji w Zespole Szkół w Lubaczowie Edyta Świstowicz-Mazur
Uczniowie Zespołu Szkół im. Gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, w ramach zajęć z podstaw dziennikarstwa, spotkali się (12.01) z dziennikarzem naszego Katolickiego Radia Zamość.

Młodzi adepci sztuki radiowej, poznali elementy etyki dziennikarskiej, a także zostali zapoznani z warsztatem pracy dziennikarza. Mieli także okazję samodzielnie przeprowadzić i udzielić wywiadu do radia. Spotkanie było idealną okazją, by podsumować współpracę Szkoły z Katolickim Radiem Zamość. Ta współpraca trwa już praktycznie od 10 lat, mówi nauczyciel Zespołu Szkół im. Gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, Edyta Świstowicz-Mazur:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audycje prowadzone przez uczniów szkoły są świetną okazją do rozwijania ich umiejętności dziennikarskich.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie przygotowując się do nagrywania, zbierają się razem i wspólnie opracowują temat audycji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audycje „Młodzi dla Młodych o Młodych” są transmitowane na antenie Katolickiego Radia Zamość w każdą trzecią sobotę miesiąca o godz. 17.10.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe