Solskie kolędowanie

  • 28.01.2023, 17:58
  • Joanna Ferens
Solskie kolędowanie
Już po raz XIV w remizie OSP w Soli odbyło się (28.01) tradycyjne Solskie Kolędowanie. Rozpoczęło się krótką modlitwą, którą poprowadził proboszcz solskiej parafii ks. Krzysztof Jankowski.

Chcemy podtrzymać tradycję i zintegrować mieszkańców - zaznaczał wiceprezes Stowarzyszenia ‘Więź’, Jacek Haraf:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wydarzenia zaprezentował się Zespół śpiewaczy „Więź” z Soli i chór kameralny z parafii św. Jerzego w Biłgoraju. Nieodłącznym elementem solskiego kolędowania jest konkursowy przegląd kolęd dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych statuetek i nagród dla najmłodszych uczestników konkursu.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie ‘Więź’ na Rzecz Rozwoju Wsi Sól i Kolonii Sól i jednostkę OSP w Soli we współpracy z Gminą Biłgoraj i Parafią św. Michała Archanioła w Soli.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe