Wyniki XV Turnieju Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów

  • 31.01.2023, 08:49 (aktualizacja 31.01.2023, 09:46)
  • Małgorzata Zaręba
Wyniki XV Turnieju Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz…
Sobota (28.01) była pełna sportowych emocji dla ministrantów i lektorów oraz kapłanów ponieważ w Szczebrzeszynie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym.

Rozgrywki w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza cieszyły się jak zawsze dużym zainteresowaniem ponieważ wszyscy, którzy wzięli udział w zaciętych pojedynkach mogli sprawdzić swoje umiejętności, a więc: serwis, technikę gry, celność oraz szybkość. Ministranci zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. W najmłodszym gronie znaleźli się reprezentanci parafii z Goraja.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugą, starszą kategorię ministrantów reprezentowali chłopcy z klas VI i V, a kto wygrał te rozgrywki?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejna kategoria to lektorzy, czyli uczniowie z klas VIII i VII.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Starsze grono zawodników, którzy wzięli udział w sobotnich rozgrywkach to lektorzy ze szkół średnich oraz starsi.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Piotr Szeptuch dodał, że w Indywidualnych Mistrzostwach LSO Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej wzięli udział księża z okolicznych parafii. Zaprezentowali oni doskonałą technikę gry oraz strategię, co przełożyło się na wysoki poziom sportowy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto czuwał nad prawidłowym przestrzeganiem zasad i wyników zaciętych rywalizacji?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Za pomoc w organizacji Turnieju Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów, Ks. Piotr Szeptuch podziękował bardzo serdecznie dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Piotr Szeptuch zapowiedział, że wszyscy sympatycy tenisa stołowego z grup parafialnych (dziewczęta, chłopcy) oraz kapłani już mogą doskonalić swoje umiejętności taktyczne ponieważ kolejny tego typu turniej zaplanowany jest za rok także w Szczebrzeszynie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawodnicy za zajęcie miejsc I - IV otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Organizatorami XV Turnieju Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów byli: Diecezjalny Duszpasterz Sportowców i Diecezjalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza.  


                Zwycięzcom i uczestnikom turnieju składamy serdeczne gratulacje!

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe