Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z procesją różańcową w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu

  • 31.01.2023, 09:51 (aktualizacja 31.01.2023, 09:57)
  • Ewelina Michalska
Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z procesją różańcową w parafii…
Wspólnota Męskiego Różańca w Zamościu wraz ze swoim opiekunem ks. Waldemarem Szczepaniukiem zaprasza wszystkich chętnych, całe rodziny na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca połączone z procesją różańcową ulicami miasta w najbliższą sobotę (04.02) o godz 10.00 do parafii p.w. św. Michała Archanioła w Zamościu.

Św. Jan Paweł II w homilii wygłoszonej w Fatimie w 1982 r. przypomniał aktualność orędzia fatimskiego w słowach: „Wezwanie Maryi nie jest jednorazowe. Jej apel musi być podejmowany z pokolenia na pokolenie, zgodnie z coraz nowymi znakami czasu. Trzeba do niego nieustannie powracać. Trzeba go podejmować wciąż na nowo". Mając na uwadze to pouczenie naszego wielkiego Rodaka zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi poprzez uczestnictwo w pierwszych sobotach miesiącach. Maryja w Fatimie gorąco zachęcała do tego nabożeństwa oraz podała dwa warunki nawrócenia Rosji. Pierwszym było poświęcenie przez papieża Rosji Jej Niepokalanemu Sercu, zaś drugim warunkiem była komunia święta wynagradzająca w pierwsze soboty miesiąca. Droga Siostro i drogi Bracie, jeśli zatem leży Ci na sercu prośba Matki Bożej oraz pokój na Ukrainie i w całej Europie prosimy nie pozostań obojętny na wezwanie naszej najlepszej Mamy, ale włącz się w nabożeństwo pierwszych sobót. Jeśli z różnych względów nie możesz dołączyć do nas w najbliższą sobotę w Zamościu, uczestnicz u siebie w parafii. Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Informacja nadesłana

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe