Czy licznik samochodu był cofnięty?

  • 31.01.2023, 11:25 (aktualizacja 03.02.2023, 11:22)
  • Małgorzata Zaręba
Czy licznik samochodu był cofnięty? Fot. KPP w Krasnymstawie
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie wyjaśniają, w jaki sposób doszło do zmniejszenia wartości licznika przejechanych kilometrów w ciężarówce, którą zatrzymano na terenie gminy Łopiennik Podleśny.

Policjanci z z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie wyjaśniają, w jaki sposób doszło do zmniejszenia wartości licznika przejechanych kilometrów w ciężarówce marki Volvo. Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej w piątek (27.01) na terenie gminy Łopiennik Górny. W czasie kontroli funkcjonariusze ustalili, że licznik pojazdu, którym jechał 39- latek z powiatu biłgorajskiego, wskazuje zmniejszony przebieg ilości kilometrów w stosunku do grudnia ubiegłego roku. Jaką wartość licznika wykazała policyjna kontrola drogowa informuje mł. asp. Jolanta Babicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Asp.szt. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik zamojskiej Policji, rzecznik zamojskiej Policji przypomina, że szczegółowej kontroli drogowej, w tym wartości licznika mogą dokonać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgodnie z prawem, zmniejszenie wskazań drogomierza samochodu lub ingerencja w prawidłowość jego pomiaru zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat pięciu.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe