Oddano do użytku wyremontowany i zmodernizowany budynek Urzędu Gminy w Trzeszczanach

  • 02.02.2023, 09:30
  • Łukasz Kot
Oddano do użytku wyremontowany i zmodernizowany budynek Urzędu Gminy w… Łukasz Kot
W zmodernizowanym budynku znajduje się także siedziba Komendy Policji oraz Punkt Pocztowy

Wczoraj (01.02.2023) oddano do użytku wyremontowany i zmodernizowany budynek Urzędu Gminy w Trzeszczanach. Budynek poprawił swoją estetykę i stał się energooszczędny - podkreśla Stanisław Czarnota wójt Gminy Trzeszczany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Termomodernizacja i remont budynku Urzędu Gminy a także rewitalizacja terenu wokół placówki kosztowały ponad 3,5 mln zł. Prawie 3 mln zł pochodziły z Funduszu Inwestycji Strategicznych ,,Polski Ład" - zaznacza poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Województwo Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu środków z Funduszu Inwestycji Strategicznych ,,Polski Ład". Dumna z tego faktu jest Monika Zawiślak dyrektor Zamojskiej Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W zmodernizowanym budynku znajduje się także siedziba Komendy Policji oraz Punkt Pocztowy.

Łukasz Kot

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe