Gala IX Orszaku Trzech Króli

  • 02.02.2023, 11:21
  • Łukasz Kot
Gala IX Orszaku Trzech Króli Łukasz Kot
Podziękowanie otrzymała Kuria Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Katolickie Radio Zamość.

Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu zorganizowało uroczystą Galę, która odbyła się (01.02 2023) w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy“ w Zamościu. Podsumowania tegorocznego IX Orszaku dokonała Małgorzata Farion prezes Stowarzyszenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Święto Trzech Króli należy do najważniejszych chrześcijańskich świąt - podkreśla Stanisław Grześko starosta zamojski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bolesław Bełz od dziewięciu lat, czyli od samego początku organizacji w Zamościu Orszaków Trzech Króli, wciela się w rolę króla Baltazara. Podzielił się tym w rozmowie z Łukaszem Kotem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trudno wyobrazić sobie Orszak Trzech Króli bez śpiewu kolęd i wszechobecnej muzyki za którą odpowiedzialna jest m.in Szkoła Muzyczna Yamaha pod kierunkiem Marty Kułaj-Wyszyńskiej i jej męża Piotra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie Gali znalazła się prezentacja materiału filmowego z IX Orszaku Trzech Króli w Zamościu. Wręczono także pamiątkowe dyplomy i upominki. Wyróżnienia otrzymała Kuria Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Katolickie Radio Zamość. Odebrał je ks. Rafał Kowalczuk zastępca dyrektora Katolickiego Radia Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie Gali organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek.

Łukasz Kot

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe