Spotkanie kolędników misyjnych w Łabuniach

  • 02.02.2023, 13:26
  • Joanna Suszko
Spotkanie kolędników misyjnych w Łabuniach
W naszej diecezji po raz kolejny odbywało się kolędowanie misyjne.

To inicjatywa Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Jej założenia przybliża ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Andrzej Łuszcz zaprasza wszystkich zaangażowanych w dzieło Kolędników Misyjnych: dzieci, ich rodziców, opiekunów na coroczne Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się w piątek 3 lutego go godz. 11.00 w parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Łabuniach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mali misjonarze przychodzili do domów z kolędą i scenką biblijno-misyjną. W tym roku zwracali  uwagę na trudną sytuację swoich rówieśników zamieszkujących Papułę-Nową Gwineę.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe