Majdan Stary dla Ukrainy

  • 04.02.2023, 22:47
  • Joanna Ferens
Majdan Stary dla Ukrainy
W kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym odbył się (02.02) koncert charytatywny pod nazwą "Zgodnym chórem dla Ukrainy".

Majdan już nieraz pokazał, że potrafi pomagać – tłumaczył Jerzy Rymarz, kierownik Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy zrobić coś na Bożą chwałę i pomoc drugiemu człowiekowi – podkreślał ks. proboszcz Adam Sobczak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W koncercie wystąpili Chór Męski "Klucz” z Majdanu Starego oraz Chór Kameralny "Krystynopol" z Ukrainy. Podczas koncertu odbyła się zbiórka na agregaty prądotwórcze dla ukraińskiego miasta Czerwonograd.

Organizatorami wydarzenia byli parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym, Chór Męski "Klucz" z Majdanu Starego, wójt gminy Księżpol Jarosław Piskorski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu.

Joanna Ferens

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe