Horyniec Zdrój. Teatralne Rogi Króla Jana zagrały po raz 44.

  • 30.01.2023, 12:40
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Horyniec Zdrój. Teatralne Rogi Króla Jana zagrały po raz 44. Ks. Mariusz Pastuszak
W niedzielę (29.01) w Horyńcu-Zdroju została zakończona 44. Biesiada Teatralna, którą oficjalnie zamknęła uroczysta Gala.

W trakcie Gali Jury odczytało werdykt oraz wręczyło nagrody zwycięzcom. Po czym nastąpiła prezentacja laureatów Biesiady. Horyniecka Biesiada Teatralna to jeden z najważniejszych festiwali w ruchu teatru amatorskiego, mówi krytyk teatralny z Krakowa, Łukasz Drewniak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O swoich odczuciach odnośnie Biesiady oraz wystąpień opowiedziała również aktorka, członek Jury, Dominika Ostałowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mikołaj Grabowski, honorowy gość wydarzenia i przewodniczący Jury, udzielił rady aktorom chcącym dalej rozwijać swoje umiejętności teatralne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W kategorii zespołów teatralnych małych form pierwsze miejsce zajął Teatr Ecce Homo z Kielc, a w kategorii indywidualnych dokonań twórczych główną nagrodę otrzymał Wojtek Kowalski za reżyserię i wykonanie spektaklu „Hrabalu, ty mój”.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (77)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe