Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale zatrzymali go świadkowie

  • 07.02.2023, 11:28 (aktualizacja 07.02.2023, 11:33)
  • Małgorzata Zaręba
Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale zatrzymali go świadkowie
Nietrzeźwego kierowcę, którym okazał się mieszkaniec Zamościa udało się zatrzymać dzięki szybkiej reakcji świadków.

Za przykład nieodpowiedzialnej jazdy może posłużyć piątkowe (03.02) zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy, którego udało sie zatrzymać dzięki szybkiej interwencji świadków. Na ul. Wojska Polskiego w Zamościu doszło do zderzenia pojazdów. Jeden z kierowców bez włączonych świateł mijania, nagle zjechał na sąsiedni pas ruchu i zderzył się jadącym prawidłową stroną drogi innym pojazdem. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, a o szczegółowym przebiegu tego zdarzenia informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Świadkowie tego zdarzenia udali się za kierowcą.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło dodała, że kierowcą okazał się mieszkaniec Zamościa, który był nietrzeźwy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prawie 6,5 tysiąca osób pozbawionych wolności stanowią osoby, które dokonały przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Jako kierowcy nigdy nie powinniśmy wsiadać za kierownicę pojazdu pod wpływem alkoholu i nie możemy również udostępniać pojazdu pijanej osobie. Jednocześnie informujemy, że każdy użytkownik ruchu drogowego może sprawdzić stan trzeźwości. Bezpłatne alkomaty są ogólnodostępne na posterunkach Policji i siedzibach Straży Miejskiej.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe