Dzień Kota

  • 07.02.2023, 15:17
  • Justyna Przeszło
Dzień Kota Źródło: pixabay.com
Dzień Kota obchodzimy w Polsce 17 lutego. To zarówno święto kocich pupili, jak i wyjątkowy czas dla wszystkich wielbicieli kotów. Światowy Dzień Kota to świetna okazja okazja, żeby okazać naszym futrzastym przyjaciołom większe niż zazwyczaj zainteresowanie i miłość. To również dobry czas, by zaangażować się w pomoc bezdomnym kotom.

Także w Zamościu istnieje kociarnia, o której opowiada Piotr Łachno, kierownik Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym, ile kotów przebywa w zamojskiej kociarni i jak wygląda opieka nad tymi zwierzętami, informuje Marta Krzysztoń, przedstawiciel Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Piotr Łachno mówi, że w praktyce nie ma czegoś takiego jak bezdomność kotów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wielu ludzi uważa, że koty są fałszywe. Ten mit stanowczo obala pani Janina Gąsiorowska, miłośniczka kotów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzień Kota powstał nie tylko z miłości do kotów. To święto ma także nam przypominać o losie zwierząt wolno bytujących i o potrzebie niesienia im pomocy.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe