Akcja poboru krwi w Bortatyczach

  • 08.02.2023, 09:38 (aktualizacja 08.02.2023, 09:42)
  • Adrianna Czugała
Akcja poboru krwi w Bortatyczach fot. gminazamosc.pl
„Zakochaj się w krwiodawstwie”. Pod takim hasłem odbędzie się kolejna akcja poboru krwi organizowana przez Gminę Zamość oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość.

Akcja ta będzie miała miejsce 12 lutego w świetlicy wiejskiej w Bortatyczach od godz. 8:00 do 14:00. Na wydarzenie zaprasza Bartłomiej Pikuziński sekretarz Stowarzyszenia.

Dla każdego dawcy przygotowano zestaw gadżetów, posiłek regeneracyjny oraz nagrody do wylosowania. Ponadto odbędzie się prezentacja ciężkiego wozu bojowego oraz sprzętu  pożarniczego OSP Bortatycze. Na Akcji będzie również możliwość zarejestrowania się w bazie dawców szpiku kostnego. Organizatorami akcji poboru krwi w Bortatyczach jest Samorząd Gminy Zamość, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – Oddział Terenowy w Zamościu, Sołtys i rada Sołecka w Bortatyczach Koła Gospodyń Wiejskich w Bortatyczach oraz OSP Bortatycze.

Adrianna Czugała

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe