Sławomir Kalita

  • 09.02.2023, 10:30 (aktualizacja 09.02.2023, 10:53)
  • Justyna Przeszło
Sławomir Kalita
dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie

W dzisiejszej Rozmowie Dnia pojawiła się informacja o wystawie fotografii "Jan Zamoyski i jego najbliżsi", która została udostępniona przez Roztoczański Park Narodowy za zgodą p. Marcina Zamoyskiego. Jej autorami są Anna Rudy oraz Adam Gąsianowski. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających  do 24 marca 2023r.

W rozmowie wzięła także udział Alicja Kupiec, mieszkanka Szczebrzeszyna, która podzieliła się osobistą refleksją na temat obiektów, które zostały przedstawione na wystawie fotograficznej o rodzie Zamoyskich. Pojawiła się też wypowiedź Justyny Stańczyk-Lewandowskiej, instruktora muzyki w MDK-u w Szczebrzeszynie. Kilka lat temu napisała ona piosenkę, w której wspomina Różę Zamoyską.

loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Całość utworu można odsłuchać tu:
 
Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe