Wystawa fotografii - "Jan Zamoyski i jego najbliżsi"

  • 09.02.2023, 11:05
  • Justyna Przeszło
Wystawa fotografii - "Jan Zamoyski i jego najbliżsi" Źródło: http://mdk.szczebrzeszyn.pl/
Od 6 lutego, w Centrum Edukacyjno-Muzealnym w Szczebrzeszynie można obejrzeć nową ekspozycję. Wystawa fotografii pt. "Jan Zamoyski i jego najbliżsi", została udostępniona przez Roztoczański Park Narodowy za zgodą Marcina Zamoyskiego. Jej autorami są Anna Rudy oraz Adam Gąsianowski.

O wystawie opowiada Sławomir Kalita, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Fotografie, które znajdują się na wystawie wykonane były pod koniec XIX wieku. Dla mieszkańców Szczebrzeszyna i okolic mają one duże znaczenie, podkreśla Sławomir Kalita.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Całej wystawie towarzyszy wydawnictwo książkowe pt. „Czar starej fotografii” z albumów Róży i Jana Zamoyskich autorstwa Annny Rudy i Adama Gąsianowskiego. Promocja tej książki odbędzie się w piątek 17 lutego w Centrum Edukacyjno-Muzealnym w Szczebrzeszynie o godzinie 17.00.

Dodajmy, że wystawa fotografii „Jan Zamoyski i jego najbliżsi” będzie dostępna dla zwiedzających  do 24 marca 2023r.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe