W Zamościu odbędą się tenisowe turnieje

  • 09.02.2023, 13:00 (aktualizacja 15.02.2023, 07:42)
  • Małgorzata Zaręba
W Zamościu odbędą się tenisowe turnieje
Na kortach hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w tym miesiącu odbędą się dwa turnieje tenisowe.

Najbliższe wydarzenie zaplanowano na sobotę i niedzielę (11-12.02), a w tych rozgrywkach zagrają: dzieci i młodzież. W ostatni weekend miesiąca, bo w dn. 25-26.02 zorganizowany zostanie Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów – Zima 2023. W pierwszym wydarzeniu, bo w grach, zabawach i turnieju udział wezmą dzieci od 7 do 13 roku życia. Natomiast dzień później, bo w niedzielę (12.02) swoje umiejętności na kortach będą mogli sprawdzić bardziej doświadczeni gracze. Prezes KT „ Return” Zamość Anna Smyk przyznała, że rozgrywki będą miały formę integracji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W drugim wydarzeniu, jakim będzie Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów – Zima 2023 wezmą udział gracze średniozaawansowani oraz zaawansowani, a więc osoby które w tenisa grają już kilka lat. Czego możemy spodziewać się po tym turnieju?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy na turniej przyjmowane są do czwartku (23.02) osobiście w biurze KT „Return”. Zgłoszenia prowadzi także Jerzy Romański pod nr tel. 604 430 087.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W KT Return Zamość trenują wszystkie grupy wiekowe, począwszy od małych dzieci skończywszy na seniorach, dlatego w najbliższych rozgrywkach mogą wziąć udział wszyscy chętni. Dla zawodników, którzy zmierzą się w rozgrywkach przewidziane są : medale, dyplomy, puchary oraz atrakcyjne upominki.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wielu zamojskich tenisistów z niecierpliwością czeka na rozgrywki ligowe. Celem Ligi jest rywalizacja oraz integracja z osobami, których łączy jedno – pasja do tenisa. Anna Smyk dodała, że zajęcia ligowe zostaną wznowione na wiosnę.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem najbliższych tenisowych wydarzeń jest Zamojskie Towarzystwo Tenisowe KT Return Zamość. Najlepszą metodą doskonalenia techniki gry na korcie jest trening i udział w turniejach, gdzie zawodnicy mogą sprawdzić poziom posiadanych umiejętności. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zapisów, a szczegóły dotyczące turniejów dostępne sę na powyższym i poniższym plakacie.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe