Niebawem zostanie otwarta najnowocześniejsza instytucja w Hrubieszowie

  • 09.02.2023, 13:18
  • Justyna Przeszło
Niebawem zostanie otwarta najnowocześniejsza instytucja w Hrubieszowie… https://www.mbphrubieszow.pl/
W przyszły piątek (17.02) zaplanowano otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa. Oficjalne uroczystości rozpoczną się o godz. 12, a po otwarciu Centrum, o godz. 16, będą mogli je zwiedzać wszyscy chętni.

Szczegóły podaje Jolanta Janiec, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Hrubieszowskie Centrum Dziedzictwa jest już po remontach i przebudowach. Prawie cały parter zajmie Miejska Biblioteka Publiczna, która jest już w trakcie przeprowadzki. 31 stycznia do nowej siedziby biblioteki w Centrum przeniesiono część księgozbioru, informuje Jolanta Janiec.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto wziął udział w przeprowadzce Biblioteki?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejska Biblioteka Publiczna będzie miała doskonale wyposażoną wypożyczalnię dla dzieci, młodzieży i dorosłych, czytelnię prasy, świetnie zaopatrzony działem multimediów, pracownię dla twórców, a także wielofunkcyjną salą konferencyjną. W centrum będzie miejsce spotkań młodych liderów, organizacji pozarządowych.

Przypomnijmy, oficjalne otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa nastąpi 17 lutego o godz. 12.00. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe