Religijne przedstawienie o św. Teresie w spektaklu „Zamek wewnętrzny, mieszkania pierwsze…”

  • 13.02.2023, 10:32 (aktualizacja 13.02.2023, 11:22)
  • Adrianna Czugała
Religijne przedstawienie o św. Teresie w spektaklu „Zamek wewnętrzny,…
Wiele osób zgromadziło się w niedzielę (12.02) w kościele pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie oo. Franciszkanów w Zamościu, aby obejrzeć spektakl słowno-muzyczny pt.: „Zamek wewnętrzny, mieszkania pierwsze…”.

Spektakl ten to religijne przedstawienie o św. Teresie, karmelitance.  Co podczas przedstawienia można było zobaczyć wyjaśnia artystka Marzena Małkowicz wcielająca się w główną rolę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W spektakl wprowadził Zbigniew Małkowicz kompozytor, współzałożyciel zespołu muzyki sakralnej „Lumen”, a także autor muzyki i adaptacji tekstów do spektaklu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na niedzielnym wydarzeniu występował również Chór I stopnia oraz Chór Ogólnoszkolny Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Namysłowskiego w Zamościu, o których przygotowanie zadbała Anna Konopa-Cios oraz Sławomir Szurek, a także Chór Cantate Deo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość sprawowało patronat medialny nad tym wydarzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją, która znajduje się poniżej.

Adrianna Czugała

Zdjęcia (40)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe