Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm

  • 20.02.2023, 12:16 (aktualizacja 22.02.2023, 13:00)
  • Adrianna Czugała
Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm fot. www.stylowy.net
To już 27 spotkanie z Sacrofilmem. W tym roku odbywa się pod hasłem "W drodze do jednego Ojca".

Nauczanie św. Jana Pawła II o wzajemnym poszanowaniu pomiędzy przedstawicielami różnych kultur oraz dialog między religiami monoteistycznymi  był fundamentem Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”. W dniach od 26 lutego do 2 marca w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu będzie miała miejsce 27 odsłona tego wydarzenia. Program spotkań podaje dyrektor CFK Stylowy Andrzej Bubeła.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród filmów, których prelekcja odbędzie się podczas 27. Sacrofilmu będzie produkcja pt. „Porozmawiajmy o Kościele” w reż, ks. prof. Marka Lisa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwieńczeniem wydarzenia będzie premierowa prezentacja filmu Krzysztofa Zanussiego. Jak zapowiada reżyser, jest to film po matematyce i o Panu Bogu, a także opowieść o tym, jak człowiek wyrzeka się bogactwa na rzecz pasji. Na seans zaprasza Andrzej Bubeła.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sacrofilm to także dwa spotkania z cyklu rekolekcji filmowych dla dzieci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, 27. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm odbędą się w dniach 26.02-02.03 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Bilety dostępne są w sprzedaży w kasach kina lub online, a więcej informacji znajdą państwo na stronie internetowej www.stylowy.net. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Adrianna Czugała

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe