Droga krzyżowa w Korczowie

  • 12.03.2023, 16:19
  • Joanna Ferens
Droga krzyżowa w Korczowie
Mieszkańcy Korczowa i Okrągłego zaprosili społeczność gminy Biłgoraj i parafii św. Marii Magdaleny w Biłgoraju na drogę krzyżową, która została odprawiona w niedzielę, 12 marca.

Chcemy zawierzać nasze rodziny, parafię i Ojczyznę Bożej opiece i wstawiennictwu Maryi – tłumaczyła Alicja Cios:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jest to dla nas wspaniała okazja do zadumy, wyciszenia i wspólnej modlitwy – podkreślała Paulina Grabias:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W drodze krzyżowej uczestniczyła s. Teresilla Radulska ze Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek, która przez ponad 30 lat pracowała na misjach w Brazylii i Ekwadorze, a obecnie posługuje w parafii św. Marii Magdaleny w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie modlitewne rozpoczęło się koronką do Bożego Miłosierdzia przy krzyżu w Korczowie, a następnie w modlitwie drogi krzyżowej uczestnicy przeszli przez całą wioskę, aż do krzyża w miejscowości Okrągłe.

Joanna Ferens

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe