Spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent w Zamościu

  • 13.03.2023, 08:51 (aktualizacja 13.03.2023, 09:11)
  • Łukasz Kot
Spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent w Zamościu Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT
,,Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu relacji z Chrystusem"

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT od ponad 20 lat stanowi przestrzeń spotkania katolickich przedsiębiorców. Wspiera ludzi biznesu w pogłębianiu wiary oraz rozwoju osobistym. Pomaga lepiej zrozumieć misję prowadzenia firmy w oparciu o wartości zawarte w Piśmie Świętym - mówi ks. dr Przemysła Król. Duszpasterstwo ma charakter otwarty. Prowadzone jest przez Księży Sercanów we współpracy z lokalnymi duszpasterzami oraz licznym gronem zaangażowanych przedsiębiorców. W Zamościu spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent odbędzie się w czwartek 23 marca o godzinie 17.00. O szczegółach informuje członkini duszpasterstwa Aleksandra Wiater.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Eucharystia, pielgrzymki, rekolekcje, modlitwa, wypoczynek, kierownictwo duchowe, warsztaty, rozwój osobisty, spowiedź, dyskusje, konferencje - to tylko niektóre formy działalność Duszpasterstwa Talent podkreśla Małgorzata Antoszek-Piasecka współorganizatorka wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, pierwsze spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT odbędzie się w czwartek 23 marca o godzinie 17.00 od Mszy św. w kościele pw. św. Mikołaja w Zamościu. Po Eucharystii przewidziane jest spotkanie w salce przy klasztorze Ojców Redemptorystów.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe