Zbiórka do puszek na rzecz Katolickiego Radia Zamość

  • 14.03.2023, 15:01 (aktualizacja 14.03.2023, 15:05)
  • Joanna Suszko
Zbiórka do puszek na rzecz Katolickiego Radia Zamość
W IV Niedzielę Wielkiego Postu (19.03) w przededniu 25. rocznicy powstania Katolickiego Radia Zamość w parafiach diecezji zamojsko-lubaczowskiej zbierane będą ofiary do puszek na wsparcie naszej rozgłośni.

Bez wsparcia diecezjan i radiosłuchaczy realizowanie naszej misji nie byłoby możliwe. Dyrektor radia, ks.Sylwester Zwolak już dziś dziękuje za życzliwość wobec naszej rozgłośni zarówno tę materialną, jak i modlitewną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poza wsparciem finansowym prosimy także o modlitwę w intencji diecezjalnej rozgłośni: jej pracowników i wolontariuszy. Ze swej strony zapewniamy Państwa o stałej modlitwie za naszych ofiarodawców.

Na najbliższą niedzielę dyrektor Katolickiego Radia Zamość, ks. Sylwester Zwolak przygotował specjalny list, który będzie odczytany w naszych parafiach. Można go również odnaleźć na stronie internetowej diecezji zamojsko-lubaczowskiej

 

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe