Bezpłatne biegi w terenie dla wszystkich chętnych

  • 15.03.2023, 08:27 (aktualizacja 17.03.2023, 11:19)
  • Małgorzata Zaręba
Bezpłatne biegi w terenie dla wszystkich chętnych
UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia z biegów w terenie.

Głównym celem takich zawodów jest pokonanie w jak najkrótszym czasie trasy od startu do mety. Pokonując trasę za pomocą mapy należy znaleźć wyznaczone punkty kontrolne. Potwierdzenie obecności na punktach realizuje się za pomocą specjalnych „chipów”, które posiada każdy zawodnik. Treningi w terenie odbywają się w lesie i są one bezpłatne. Długość tras i teren za każdym razem są inne, dzięki czemu każdy start w biegu na orientację jest niepowtarzalny.  W sobotę (11.03) taki bieg został zorganizowany przy zalewie w Jacni, a organizatorzy zawodów przygotowali kilka tras.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patryk Czerwieniec dodał, że bieg odbył się przy użyciu mapy i kompasu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

O swoich przygotowaniach do startu powiedziały zawodniczki UKS Azymut Siedliska.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W sobotę pogoda była niesprzyjająca ponieważ było chłodno i deszczowo, ale mimo tego na starcie nie zabrakło zawodników. Reprezentantki, które dobiegły na metę zdradziły jakie odcinki trasy przebiegły.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak czuły się zawodniczki po pokonaniu kilku kilometrów i dobiegnięciu na linię mety?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawodniczki zachęcają osoby, które lubią czas spędzać aktywnie do uczestnictwa we wspólnych treningach, a dlaczego warto uczestniczyć w takich zajęciach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Biegi terenowe mogą być świetną alternatywą na miłe spędzenie czasu wolnego. Klub zapewnia bezpłatny transport autokarem na treningi. Patryk Czerwieniec zachęca wszystkich na zajęcia.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Biegi terenowe z mapą i kompasem to przede wszystkim korzyści zdrowotne dla naszego organizmu ponieważ odbywają się na świeżym powietrzu.

Bezpłatne zajęcia, które organizuje UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość odbywają się trzy razy w tygodniu, bo w każdy wtorek w Sitańcu w godz. 15.30 – 17.30, w środy w Płoskiem w godz. 16.00 – 18.00 oraz w soboty. W celu umówienia dziecka na zajęcia zachęcamy wszystkich rodziców do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 663 471 428.

Więcej o klubie i zajęciach kliknij

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe