Wykład "Piękno ludzkiej miłości"

  • 16.03.2023, 14:26
  • Justyna Przeszło
Wykład "Piękno ludzkiej miłości"
Minionej środy (15.03) w kościele rektoralnym pw św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zamościu w ramach wykładów Akademia Zamojska Dla Rodziny odbył się kolejne spotkanie ph „Piękno ludzkiej miłości”, który wygłosił ks. dr Jarosław Szymczak, kapłan Instytutu Świętej Rodziny w Łomiankach koło Warszawy, doktor teologii małżeństwa i rodziny.

Instytut Studiów nad Rodziną jest miejscem, w którym głównie chcemy służyć małżeństwie i rodzinie, mówił podczas wykładu ks. dr Jarosław Szymczak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachwyt nad pięknem ludzkiej miłości ma swój początek w historii stworzenia pierwszych ludzi, dzielił się ze słuchaczami ks. dr Szymczak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że wykłady w ramach cyklu „Akademia Zamojska dla rodziny” odbywają się w każdą trzecią środę miesiąca w kościele rektoralnym św. Katarzyny w Zamościu.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polka
Polka 16.03.2023, 20:17
To jeden z najciekawszyvh wykladow !

Pozostałe