Spotkajmy się...

  • 16.03.2023, 14:31
  • Justyna Przeszło
Spotkajmy się...
„Spotkajmy się ze świętym Janem Pawłem II” to projekt, który organizuje fundacja Gaudium Et Spes oraz Parafia pw Niepokalanego Poczęcia NMP w Dubie. W ramach projektu organizowane są różne spotkania, koncerty oraz wykłady związane ze świętym Janem Pawłem II.

O cyklu spotkań w ramach tego projektu mówi ks. Krystian Bordzań, wikariusz parafii Dub i wiceprezes Fundacji Gaudium et Spes.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Bordzań informuje dlaczego warto skorzystać ze spotkań w ramach projektu „Spotkajmy się ze świętym Janem Pawłem II”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizacja wydarzenia pn. „Spotkajmy się ze św. Janem Pawłem II” ma pomóc wszystkim jego uczestnikom spotkać się z nauką Papieża Polaka, aby się nią dzielić i przeżywać stale piękne chwile dzięki jego twórczości. Celem wydarzenia jest upamiętnienie pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu oraz popularyzacja jego nauki, życia i pontyfikatu.

Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców (młodzież i dorośli) powiatu Zamojskiego a pośrednio do mieszkańców województwa lubelskiego. Udział w wydarzeniu jest  otwarty i nieodpłatny.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe