Dzień Kobiet w Kołach Gospodyń Wiejskich Gminy Telatyn

  • 17.03.2023, 13:48 (aktualizacja 17.03.2023, 14:12)
  • Źródło: Urząd Gminy Telatyn
Dzień Kobiet w Kołach Gospodyń Wiejskich Gminy Telatyn
Panie z Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Telatyn spotkały się 16 marca br by we własnym - kołowym gronie świętować Dzień Kobiet.

W spotkaniu tym oprócz pań uczestniczył Wójt Gminy Telatyn  Dariusz Kozłowski oraz pracownicy Urzędu Gminy Telatyn, którzy na co dzień współpracują z Kołami Gospodyń. Wszystkich obecnych na spotkaniu przywitała Małgorzata Kuma – Przewodnicząca Koła Gospodyń w Telatynie.

Wójt Gminy złożył Paniom życzenia oraz wyraził wdzięczność za aktywną działalność, współpracę z Gminą i podejmowane liczne inicjatywy. Każde Koło otrzymało również upominek. Życzenia dla Pań przekazał również Poseł na Sejm RP pan Tomasz Zieliński oraz Wicestarosta pan Jarosław Korzeń. Interesującym akcentem spotkania była zabawa w kalambury, którą przygotował i prowadził wójt.

Dzień Kobiet to okazja, by docenić docenić pracę pań w Kołach Gospodyń, które oprócz codziennych, domowych obowiązków, pracy zawodowej aktywizują lokalną społeczność.

Źródło: Urząd Gminy Telatyn

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe