Nabożeństwo 24 godzin Męki Pańskiej

  • 20.03.2023, 17:17
  • Joanna Suszko
Nabożeństwo 24 godzin Męki Pańskiej
W najbliższy czwartek (23.03) w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu odbędzie się 24-godzinne nabożeństwo Męki Pańskiej.

Na wydarzenie zaprasza proboszcz parafii ks. Marek Mazurek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

24 godziny Męki Pańskiej, to pasyjne nabożeństwo, w którym co godzinę odczytywane są dialogi przedstawiające wydarzenia z Męki Pańskiej opisane w wizji Służebnicy Bożej Luizy Picaretty. Możemy uczestniczyć w wybranej godzinie lub godzinach Męki Pańskiej, można też towarzyszyć Panu Jezusowi przez cały czas trwania nabożeństwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Dodajmy, że po zakończonym nabożeństwie w piątek (24.03) z parafii św. Brata Alberta w Zamościu wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe