Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Korytkowie Dużym

  • 22.03.2023, 19:51 (aktualizacja 22.03.2023, 19:55)
  • Joanna Ferens
Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Korytkowie Dużym
Już w najbliższą niedzielę (26.03) w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym odbędzie się Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w wykonaniu chórów Ziemi Biłgorajskiej.

Koncert to wyjątkowy moment refleksji i zadumy wielkopostnej – wyjaśnia jeden z organizatorów wydarzenia, Jerzy Odrzywolski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koncert rozpocznie się o godz. 13:00 (bezpośrednio po mszy św. o godz. 12:00) i wystąpią w nim chóry m.in. z parafii biłgorajskich, a także z Goraja, Łukowej, Frampola, Korytkowa Dużego oraz Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej ‘Echo’ oraz gościnnie Chór Bazyliki św. Anny w Lubartowie i Chór parafii św. Brata Alberta w Zamościu.

Na wydarzenie zapraszają Chór Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej i jednostka OSP w Korytkowie Dużym.

Katolickie Radio Zamość sprawuje nad wydarzeniem patronat medialny.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe