Biłgoraj. Łączą nas drzewa

  • 23.03.2023, 21:13 (aktualizacja 23.03.2023, 21:16)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Łączą nas drzewa
W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Łączą nas drzewa” zainicjowanej przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska odbyła się (23.03) w Biłgoraju konferencja prasowa dotycząca akcji sadzenia drzew.

Obecny na konferencji wiceminister Klimatu i Środowiska Edward Siarka wyjaśniał, na czym polega akcja „Łączą nas drzewa”:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wiceminister Siarka dodał, iż las to bogactwo naturalne nas wszystkich:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konferencji wzięli udział również wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski, nowy dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Andrzej Borowiec i nowy nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj Mariusz Szabat, którzy na zakończenie wydarzenia wspólnie z pracownikami biłgorajskiego Nadleśnictwa i uczniami Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju sadzili drzewa w Leśnictwie Bojary.

Joanna Ferens

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe