Spotkanie z wiceministrem w Biłgoraju i Frampolu

  • 28.03.2023, 18:28
  • Joanna Ferens
Spotkanie z wiceministrem w Biłgoraju i Frampolu
Na zaproszenie poseł Beaty Strzałki z mieszkańcami Biłgoraja i Frampola spotkał się sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, wiceminister Stanisław Szwed.

O celu wizyty informowała poseł Beata Strzałka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy wysłuchać podopiecznych i pracowników DPS-ów i szukać dla nich najlepszych rozwiązań wsparcia – tłumaczył w rozmowie wiceminister Stanisław Szwed:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Biłgoraju wiceminister spotkał się z władzami powiatu oraz przedstawicielami jednostek pomocy społecznej, Powiatowego Urzędu Pracy oraz członkami Klubu Seniora, zaś we Frampolu odwiedził Centrum Usług Społecznych oraz rozmawiał z władzami samorządowymi oraz seniorami.

Dodatkowo odbyła się wizyta w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju, a także z członami Stowarzyszenia "Bezpieczna Przystań" oraz Klubu Seniora, powstałego w ramach organizacji przez powiat biłgorajski projektu „Seniorzy na start”.

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe